Zabezpieczenia medyczne imprez

Uprzejmie informuję o możliwości skorzystania z usługi profesjonalnego zabezpieczenia medycznego imprez masowych przez moją firmę. Mamy ponad piętnastoletnie doświadczenie w zabezpieczaniu imprez na terenie Żywiecczyzny, dysponujemy wykwalifikowaną kadrą medyczną, oraz spełniającym wymogi Unii Europejskiej sprzętem medycznym.
W skład naszej floty wchodzą dwa w pełni wyposażone ambulanse . Personel składa się z pięciu ratowników i dwóch lekarzy, z możliwością rozbudowania załogi, jeśli Klient zgłosi taką potrzebę.

Od wielu lat z sukcesem współpracujemy z lokalnymi instytucjami. Wśród naszych partnerów znajdują się między innymi Miejskie Centrum Kultury w Żywcu, Starostwo Powiatowe, Urzędy Miejskie w Żywcu i Jeleśni oraz PTTK.  Współpracujemy i pozostajemy w dobrych kontaktach z lokalną Policją, Strażą Miejską i Strażą Pożarną . Jesteśmy sprawdzonym i solidnym wykonawcą, o czym mogą zaświadczyć nasi partnerzy. Nasz zgrany i sympatyczny team dobrze zna i rozumie zarówno klimaty, jak i mieszkańców Podbeskidzia - potrafi się odnaleźć w każdej nietypowej sytuacji, których na masowych imprezach nigdy nie brakuje.

Dokonujemy oceny ryzyka imprezy i przygotowujemy konkretny plan zabezpieczenia spełniający kryteria ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Proponujemy rozwiązania szyte na miarę indywidualnego klienta, zawsze w atrakcyjnych cenach.

Licząc na owocną współpracę, zapraszam do kontaktu, jestem do dyspozycji w razie wszelkich pytań, zarówno telefonicznie, jak i mailowo.

Formularz kontaktowy